طرح تروریستی سپاه پاسداران با اسم رمز “تضمین بیعت”‎

0


طرح تروریستی سپاه پاسداران با اسم رمز “تضمین بیعت”‎

نوشته زیر امروز توسط هموطنی از داخل کشور برای سایت ارسال شده و عینا چاپ می شود:

با سلام
آقای محترم که این پیام را میخوانید لطفا به هر روش ممکن از طریق رسانه های آزاد این توطئه های شیطانی خامنه ای و سپاه اشقیا را که در ادامه خواهم گفت برای مردم ایران و جهان افشا کنید و از کشتار مردم بی گناه جلوگیری کنید.
من از خانواده شهدای جنگ هستم که به علت سرطان دیگر چیزی از عمرم نمانده و هیچ ترسی از مرگ ندارم! در این لحظات آخر عمر احساس وظیفه میکنم تا به هر روشی به این جنایتکاران ضربه بزنم.
حیف از خون جوانان پاک وطن که ریخته شد به پای حکومت این خائنان وطن فروش!
اطلاعات موثقی دارم از طرح سپاه به دستور بیت رهبری با اسم رمز “تضمین بیعت” که در چند روز گذشته جزئیات آن به بعضی فرماندهان میدانی سپاه در رده های بالا اطلاع داده شده است که یکی از آنها فامیل نزدیک من است.
آنها نقشه های تروریستی خطرناکی دارند تا به اسم داعش یک سلسله بمبگذاری و کشتار مردم در اماکن عمومی بعضی شهرهای بزرگ انجام بدهند تا پس از آن سپاه به اسم منجی کشور وارد میدان شده و حکومت نظامی برقرار کند. شروع آن در شهرهای مرکزی خوزستان و کردستان خواهد بود و سپس به تهران، تبریز، اصفهان و شیراز هم خواهد رسید. اولین نشانه های آن هم اینست که در چند روز گذشته به دروغ اعلام کردند در بعضی شهرهای مرزی داعش قصد نفوذ به خاک ایران را داشته و چند سرباز مرزبانی را هم قربانی کردند!
گفته شده زمان اجرای نقشه اصلی در اواخر اردیبهشت ماه است و تا 2 هفته طول خواهد کشید.
اهداف خامنه ای جنایتکار از این توطئه ها دیگر برای همه مشخص است:
– اعتراضات مردم گرسنه و فقیر را در آستانه انتخابات خاموش کنند چون خامنه ای بسیار نگران این مسئله است.
– انتخابات را به تعویق بیندازند تا طرح رای فرستادن با پست را اجرا کنند برای رساندن مشارکت انتخاباتی در حد بالا
– افکار عمومی را در مقابل یک دشمن خارجی با خودشان همراه کنند تا بتوانند یک سپاهی را رئیس جمهور اعلام کنند. و در بین مردم شایعه کنند هر کس در انتخابات شرکت نکند بعدا برایش پرونده سازی میکنند و از حقوق اجتماعی محروم خواهد شد! تا به فرموده رهبری از همه بیعت بگیریند برای تضمین نظام.
– دولت روحانی را بی اعتبار تر کنند و اصلاح طلبان را به اسم اتحاد با خودشان همراه کرده و از آنها بیعت بگیرند برای تبعیت کامل از ولایت فقیه.

دیگر حرفی نمانده و تنها انتظارم از شما که در کشوری آزاد هستید اینست که به هر شکلی این جنایتکاران را رسوا کنید و از اجرای نقشه های شومشان جلوگیری کنید.
خاموش ننشینید که وطن در خطرست
خدا نگهدار شما.منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.