چرا می‌ خواهید مذاکرات را کش بدهید که انتخابات بگذرد؟

0


چرا می‌ خواهید مذاکرات را کش بدهید که انتخابات بگذرد؟

مسعود پزشکیان، نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی به انصاف نیوز می‌گوید: گروه‌های تندرو در داخل کشور نمی‌خواهند توافقی با آمریکا شکل بگیرد. این در حالیست که رهبری با توافق موافق است و فقط نمی‌خواهد روند مذاکره فرسایشی شود و اینکه آمریکا باید به توافقات خود پایبند باشد.

وی در ادامه خطاب به گروه‌های تندرو گفت: شما چرا می‌خواهید مذاکره را کش بدهید که انتخابات بگذرد؟

پزشکیان خود در پاسخ می گوید: می خواهند بگویند این‌ها (دولت روحانی) بی‌عرضه بودند و الان ما می‌آییم و این مسائل را حل می‌کنیم. بعد هم توافقات را خودشان انجام دهند. این در حالیست که آمریکا می‌خواهد به ما فشار حداکثری وارد کند و هر مقدار که از دستشان بر می‌آید، از ما امتیاز بگیرند.

وی گفت: تندور‌های داخلی می گویند باید مذاکره را کش داد تا دولت (روحانی) هیچ نقطه‌ روشنی نداشته باشد و این خیلی نامردی است. در عالم سیاست، مردم را وسیله قرار دادند تا خودشان قدرت بیشتری داشته باشند.

نوه خمینی پیش تر گفته بود: مردم خیلی ناامید و قهر هستند و حق هم دارند. چرا که در این سال‌ها روش های درستی در مواجهه با جامعه انجام نگرفت.

حسن خمینی با بیان اینکه وضع موجود به ‌شدت به ‌نارضایتی اجتماعی می‌انجامد، خواهان تسلیم در برابر آمریکا شد و گفت: تا وقتی نتوانیم بر تحریم ها فائق بیاییم وضع همین است. پس برای حل مشکل ما باید مشکلمان را با دنیا حل کنیم. امروز غربی ها ما را گیر انداخته اند و خوب هم از وضع ما اطلاع دارند.منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.