‮ورزش‬ – ‭BBC ‮فارسی‬ – ‮راهیابی آرسنال و آتلتیک بیلبائو به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا‬

0


فان خال شکست مقابل میلتون کینز دانز را ‘شوکه کننده’ ندانست

سرمربی منچستریونایتد پس از شکست سنگین چهار بر صفر این تیم مقابل تیم دسته دومی میلتون کینز دانز گفته این نتیجه برای او “شوک آور نیست.”

لویی فان خال پس از شکست مقابل میلتون کینز دانز گفته است:” من از این شکست شوکه نشدم چرا که می دانستم چه اتفاقی رخ خواهد داد، تیم جدید در یک ماه ساخته نمی‌شود.”

او با تمجید از بازی تیم حریف گفت: “فکر می‌کنم میلیتون کینز بسیار خوب بازی کرد، آنها بسیار درگیرانه و فیزیکی بازی کردند و در زدن گل‌ها هم تا حدودی شانس داشتند.”

منچستریونایتد در بازی دیشب مقابل میلتون کینز دانز ابتدا روی اشتباه جانی ایوانز اولین گل بازی را دریافت کرد، ویل گریگ مهاجم میلیتون کینز دانز با روی این استباه اولین گل را به ثمر رساند.

گریگ بار دیگر در دقیقه ۶۲ بازی با ضربه سینه گل دوم را وارد دروازه تیم میهمان کرد، ولی بنیک آفوبه مهاجم قرضی آرسنال باز هم روی اشتباه بازیکنان منچستریونایتد گل سوم را زد.

این بازیکن بار دیگر روی یک حرکت انفرادی در دقیقه ۸۳ گل چهارم را در گوشه دروازه منچستریونایتد جا داد تا در نهایت شیاطین سرخ ۴ بر صفر مغلوب این تیم دسته دومی شود.

لویی فان خال با شکست مقابل این تیم دسته دومی در سه بازی اولی که به طور رسمی هدایت منچستریونایتد را بر عهده نتوانسته هیچ پیروزی به دست بیاورد.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.