‮ورزش‬ – ‭BBC ‮فارسی‬ – ‮مسابقات قهرمانی کشتی آزاد جهان؛ یک نقره و دو برنز برای ایران ‬

0


برنامه سپ بلاتر برای معرفی سیستم بازبینی تلویزیونی تصمیمات داور در فوتبال

سپ بلاتر رئیس فیفا قصد دارد به صورت آزمایشی و با استفاده از بازبینی تصاویر دوربین‌های تلویزیونی به مربیان تیم‌ها اجازه دهد تا به تصمیم‌های داور اعتراض کنند.

رئیس فدراسیون بین المللی فیفا ۷۸ ساله در گفتگویی اعلام کرده که قصد دارد به مربیان اجازه دهد که حداقل یک بار در هر نیمه به تصمیم داور اعتراض کنند.

بلاتر گفته است: “آنها در هر نیمه یک یا دو بار اجازه این را خواهند داشت که به تصمیم داور اعتراض کنند اما مربیان تنها در زمان توقف بازی اجازه این کار را خواهند داشت. سپس باید یک مانیتور تلویزیونی توسط شرکت تلویزیونی و نه یک داور دیگر برای بررسی صحنه مورد بحث وجود داشته باشد.”

رئیس فیفا در مورد نحوه بررسی تصمیم مورد بحث گفته است: ” داور و مربی هر دو صحنه مورد بحث را نگاه خواهند کرد و شاید پس از آن داور تصمیم خود را تغییر دهد، درست مثل تنیس.”

بلاتر تاکید کرده آزمایش امتحانی این شیوه گفته است: ” زمانی می توانیم این موضوع را اجرایی کنیم که پوشش تلویزیونی برای همه مسابقات وجود داشته باشد، ما می‌توانیم در رقابت‌های جوانان زیر ۲۰ سال که سال آینده در نیوزلند برگزار خواهد شد آن را اجرایی کنیم.”Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.