‮ورزش‬ – ‭BBC ‮فارسی‬ – ‮هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران‬

0


سری آ، لیگ فوتبال ایتالیا، فردا شروع می‌شود. در آستانه آغاز لیگ، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی تیم یوونتوس که جایگزین آنتونیو کونته شد، امروز در کنفرانس مطبواعتی پاسخ‌گوی سوال‌های خبرنگارها شد.

آلگری درباره بازی راه‌راه‌پوش‌های تورین با کیه‌وو گفت: “کیه‌وو به دنبال آن هستند که حذف شدن‌شان از جام حذفی را جبران کنند. بازی سخت خواهد، در استادیومی که نتیجه گرفتن در آن هیچ‌وقت آسان نیست. ما باید برای ۹۵ دقیقه خوب بازی کنیم.”

سرمربی تیم یوونتوس، که در فصل ۲۰۱۰-۲۰۱۱ آث میلان را به قهرمانی سری آ هدایت کرد، درباره ترکیب تیمش در بازی فردا گفت: “کلودیو مارکیزیو به جای پیرلو به عنوان هافبک دفاعی جلوی دفاع بازی خواهد کرد.” همچنین، آلگری درباره آرتورو ویدال گفت: “ویدال این هفته خوب تمرین کرده. زانوی او در شرایط خوبی است، و بازی فردا را شروع خواهد کرد.”

این مربی ۴۷ ساله ایتالیایی درباره مدعیان قهرمانی سری آ گفت: “یوونتوس و رم تنها مدعیان قهرمانی نیستند. اینتر میلان، ناپولی، فیورنتینا، آث میلان و لاتزیو هم در کورس قهرمانی خواهند بود.”

یوونتوس که فصل گذشته برای سومین سال متوالی عنوان قهرمانی سری آ را به دست آورد، فصل جدید را به سفر به شهر ورونا مقابل با کیه‌وو در استادیوم مارک‌آنتونیو بنته‌گودی شروع خواهد کرد.

کیه‌وو فصل گذشته با به دست آوردن ۳۶ امتیاز، رتبه شانزدهم در سری آ را به دست آورد.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.