‮ورزش‬ – ‭BBC ‮فارسی‬ – ‮والیبال قهرمانی جهان؛ پیروزی سه بر صفر ایران مقابل پورتوریکو‬

0


امیررضا خادم باز هم در انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون بین المللی کشتی رای نیاورد

انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون بین المللی کشتی امروز در شهر تاشکند ازبکستان برگزار شد و اعضای جدید هیئت رئیسه این فدراسیون انتخاب شدند.

امیر رضا خادم نماینده ایران در این انتخابات نتوانست رای لازم را به دست بیاورد و برای دومین بار از راهیابی به هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی باز ماند.

پیش از بازی‌های تابستانی لندن در سال ۲۰۱۲، آقای خادم یک بار دیگر برای راهیابی به هیئت رئیسه فدراسیون بین المللی کشتی تلاش کرده بود ولی نتوانسته بود رای لازم را کسب کند.

در این انتخابات ۲۰ نامزد برای کسب ۶ کرسی هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی با هم رقابت می‌کردند.

در دور اول انتخابات هیئت رئیسه فیلا مامیاشویلی از روسیه با ۸۷ و روزیف از ازبکستان با ۸۶ و رنوف از بلغارستان با ۷۷ رای بعنوان اعضای هیئت رئیسه انتخاب شدند.

امیررضا خادم در دور اول رای گیری ۳۴ رای کسب کرد و توانست به دور دوم راه پیدا کند ولی معاون وزیر ورزش ایران در دور دوم نتواست رای لازم را برای راهیابی به هیئت رئیسه به دست بیاورد.

در دور دوم، رای گیری، درو گاما فیلو از برزیل با کسب ۶۳ رای،‌ فواد مسکوت رئیس کنفدراسیون کشتی آفریقا از مراکش با ۴۴رای، کارل مارتین دیتمن از آلمان و هدیکه تومی یاما از ژاپن با ۳۷ رای به هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی راه یافتند.

در انتخابات هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی که در دو دور برگزار شد، ۱۲۵ عضو کنگره فدراسیون بین المللی فدراسیون کشتی حضور داشتند که برای کسب شش کرسی با هم رقابت‌ می‌کردند.

در ترکیب هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی هر قاره دارای دو نماینده است.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.