‮ورزش‬ – ‭BBC ‮فارسی‬ – ‮پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل ایتالیا در مسابقات قهرمانی جهان‬

0


لیگ برتر انگلستان؛ پیروزی سه بر صفر لیورپول مقابل تاتنهام

در ادامه رقابت‌های هفته سوم لیگ برتر انگلستان، لیورپول سه بر صفر میزبان خود یعنی تاتنهام را در ورزشگاه وایت هارت لین مغلوب کرد.

رحیم استرلینگ در دقایق ابتدایی بازی روی پاس جوردن هندرسون از گوشه محوطه جریمه و زاویه بسته توپ را درون دروازه تاتنهام جای داد.

تاتنهام در ادامه نیمه اول سعی کرد تا تک گل خورده را جبران کند ولی این نیمه با نتیجه یک بر صفر به نفع سرخ پوشان به پایان رسید.

لیورپول در آغاز نیمه دوم روی حرکت جو آلن در داخل محوطه جریمه تاتنهام و خطای اریک دیر یک پنالتی به دست آورد که استیون جرارد این ضربه پنالتی را تبدیل به گل دوم این تیم کرد.

آلبرتو مورنو بازیکن جوان لیورپول که در فصل نقل و انتقالات به این تیم پیوسته پس از گرفتن توپ از آندرس تاونزاند بازیکن تاتنهام با یک یک حرکت سریع خود را به محوطه جریمه این تیم رساند و با یک ضربه زیبا گل سوم سرخ پوشان را وارد دروازه حریف کرد.

ماریو باتلولی که برای اولین بار با پیراهن لیورپول در ترکیب این تیم قرار گرفت، یک ساعت برای این بازی کرد و در دقیقه ۶۱ بازی جای خود را به لازار مارکویچ داد.

لیورپول با این پیروزی شش امتیازی شد و به رده پنجم جدول لیگ برتر انگلستان صعود کرد، تاتنهام هم امتیاز با لیورپول ولی به دلیل تفاضل گل کمتر در رده ششم قرار گرفته است.Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.