‮ورزش‬ – ‭BBC ‮فارسی‬ – ‮ آنخل دی‌ماریا در ازای ۷۵ میلیون یورو به منچستریونایتد پیوست‬

0


آنخل دی ماریا هافبک آرژانتینی رئال مادرید در ازای ۵۹.۷ میلیون پوند ( ۷۵ میلیون یورو) از رئال مادرید به منچستریونایتد پیوست.

انتقال دی ماریا به منچستریونایتد رکورد گران‌ترین قیمت‌ترین بازیکن لیگ برتر انگلستان را شکست. یش از این رکورد در اختیار فرناندو تورس بود، او در سال ۲۰۱۱ در ازای ۵۰ میلیون پوند از لیورپول به چلسی رفت.

دی ماریا پس از انجام معاینه‌های پزشکی در روز سه‌شنبه با قراردادی ۵ ساله به منچستریونایتد پیوست. او به نظر می‌آید در بازی شنبه هفته آینده منچستریونایتد مقابل برنلی در ترکیب شیاطین سرخ قرار گیرد.

این هافبک آرژانتینی در اولین گفتگوی خود با سایت منچستریونایتد گفته است: ” من از آمدن به منچستریونایتد بسیار خوشحالم. من واقعا از دوران حضورم در اسپانیا لذت بردم و بسیاری از باشگاه‌ها علاقه‌ داشتند که من را به خدمت بگیرند اما منچستریونایتد تنها باشگاهی بود که من به خاطر آن رئال را ترک می کردم.”

دی ماریا درباره حضور لویی فان خال به عنوان سرمربی شیاطین سرخ گفته است: “لویی فان خال مربی بی نظیر با سابقه‌ای روشن و موفق است، من از نگاه، عزم و اراده‌ای که در همه ارکان باشگاه وجود دارد شگفت زده شدم و نمی‌توانم برای شروع کارم در این باشگاه انتظار بکشم.”

لویی فان خال سرمربی منچستریونایتد، دی ماریا را یک “هافبک طراز اول جهانی” دانسته و اضافه کرده که “مهم تر از همه اینکه او در خدمت تیم است.”

سرمربی هلندی منچستریونایتد گفته است: “در استعداد و توانایی ذاتی دی ماریا هیچ شکی وجود ندارد، او وحشتناک سریع و پای چپ موثری دارد که مستحکم‌ترین خطوط دفاعی را به ترس می اندازد.”Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.