اعدام جمعی شش زندانی اهل زابل در زندان بیرجند + فیلم

0


اعدام جمعی شش زندانی اهل زابل در زندان بیرجند + فیلم

روز سه‌شنبه ۴خرداد دژخیمان خامنه‌ای در یک اعدام جمعی و جنایتکارانه ۶ زندانی اهل زابل را در زندان بیرجند اعدام کردند. دژخیمان حتی نگذاشتند این زندانیان نگون بخت قبل از اعدام با بستگان خود دیدار کنند. (فیلم زیر)

جمهوری اسلامی مسئول نیمی از کل اعدام‌های ثبت‌شده جهان
چهارشنبه، 1 اردیبهشت ماه 1400 = 21-04 2021

عفو بین‌الملل در گزارش سالانه خود درباره اجرای اعدام در جهان طی سال۲۰۲۰میلادی که روز چهارشنبه اول اردیبهشت منتشر شده است نوشت: به‌رغم پاندمی کرونا بعضی کشورها بی‌رحمانه مجازات اعدام را ادامه دادند.

این منبع افزود: رژیم ایران کماکان بیشترین تعداد اعدامها در خاورمیانه را دارد. آمار مجازات اعدام در ایران تغییر چندانی نداشته و جمهوری اسلامی به تنهایی مسئول نیمی از کل اعدام‌های ثبت‌شده در جهان در سال گذشته میلادی است.

پدری که چهارپایه را از زیر پای فرزندش کشید

گزارش قبلی: گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، طی سه هفته گذشته دستکم ۳ زندانی در استان کهگیلویه و بویراحمد اعدام شدند.

هویت یکی از این زندانیان که روز چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ در زندان دهدشت اعدام شده است، به نام “رحیم پیروزی” توسط هرانا احراز شده است.
آقای پیروزی در سال ۹۰ به اتهام قتل برادر خود بازداشت و به اعدام محکوم شد. وی طی هفته گذشته نهایتا جهت اجرا حکم به سلول انفرادی منتقل شد و نهایتا روز چهارشنبه در زندان دهدشت اعدام شد. پدر آقای پیروزی به عنوان اولیای دم چهارپایه را از زیر پای فرزندش کشید و عامل اجرای حکم اعدام او شد.


www.youtube.com/watch?v=8cHXTK3p8IY

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید.
برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.


DOWNLOADمنبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.