به لاریجانی تکلیف شد به انتخابات بیاید

0


روزنامه داخلی: به لاریجانی تکلیف شد به انتخابات بیاید

به نوشته روزنامه مستقل نزدیک به جناح روحانی، غلامعلی جعفرزاده‌ ایمن‌آبادی، نماینده سابق مجلس درباره کاندیداتوری علی لاریجانی در انتخابات ریاست‌جمهوری امسال گفت: چون با آمدن رئیسی همه دارند کنار می‌کشند و می‌رفت که فضای انتخابات سرد شود بنابراین برای آن‌که تنور انتخابات گرم‌تر شود به لاریجانی تکلیف شد که ثبت‌نام کند.

روحانی هم اگر می‌توانست ثبت‌نام می‌کرد!

روزنامه رسالت هم نوشت: نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به ثبت‌نام افراد دولتی برای انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: این جریان این بار با وقاحت تمام می‌خواهند باز هم مشکلات را از گردن خود باز کنند و به گردن دیگران بیندازند. این‌ها به جای این‌که پاسخگوی عملکرد نامناسب خود باشند مجددا ثبت‌نام کرده‌اند!

محمد رشیدی افزود: احساس می‌کنم اگر روحانی نیز می‌توانست حتی به صورت نمادین هم که شده برای ریاست جمهوری نام‌نویسی می‌کرد همان‌طور که اسحاق جهانگیری ثبت‌نام کرده و متأسفانه با بی‌شرمی تمام نیز بغض می‌کند! البته بغض این‌ها نیز کبیسه است یعنی هر ۴ سال یک‌بار بغض کردن و گریه کردن یادشان می‌افتد. دقیقا از زمان خاتمی بغض کردن و گریه کردن به راه افتاد که هر چهار سال یک‌بار تکرار می‌شود. البته دست این افراد برای مردم رو شده و این روش‌های نخ‌نمای گذشته دیگر جواب نمی‌دهد.

اصولا در ایران دولتی وجود ندارد

در همین حال عباس آخوندی، وزیر سابق راه و شهرسازی گفت: ما وقتی از دولت صحبت می‌کنیم باید ببنیم منظور ما از دولت چیست. اینکه مسائل و مشکلات با وجود تک ستاره‌هایی که داریم حل نمی‌شود برای این است که مشکل ما مشکل استقرار دولت است. ما در ایران دولت نداریم.منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.