به نظر می‌رسد دوران آخوندکشی شروع شده است+عکس

0


به نظر می‌رسد دوران آخوندکشی شروع شده است+عکس

به گزارش خبرگزاری رکنا در ایران، یکی از آخوندهای حکومتی محله تهران‌نو روز یکشنبه ۲خردادماه در محله حافظیه تهران‌نو توسط جوانان به جان آمده با چاقو مورد ضرب و جرح قرار گرفت. بر اساس آخرین اخبار این آخوند حکومتی هم‌اکنون در بیمارستان بستری است و تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

علی جوانمردی، خبرنگار مستقل و کنشگر سیاسی پیش تر نوشته بود: نگرانی ​حکومت از شروع پدیدە آخوندکشی!…پخش ویدیوی قاتل آخوند محمد خرسند نمایندە ولی فقیه در کازرون کە بطور آزادانە در شهر با لباس تعزیە و سوار بر اسب سفید بعنوان فرستادە نمادین امام زمان برای ریشە کنی عوامل فساد در جامعە ظاهر شدە، حکومت را بشدت هراسناک کردە است. کامنتهای جوانان در دفاع از عامل قتل آخوند خرسندی کە در دستگیری جوانان کازرون نقش بسزایی داشت، نشان می دهد کە جامعە تا چە میزان از آخوندهای حکومتی متنفر است و قاتل آخوندها را قهرمان ملی می دانند. بە گفتە شاهدان عینی جوانان زیادی کە از زندگی در جمهوری اسلامی ناامید شدەاند، میخواهند با آخوند کشی بە قهرمان ملی تبدیل شوند.

انتشار فیلمی با موضوع سیلی زدن به آخوند
دوشنبه، 30 فروردین ماه 1400 = 19-04 2021

یک سرکرده نیروی انتظامی از بازداشت ۶ تن از عوامل تهیه، نشر و بازنشر یک ویدیو کوتاه به دلیل آنچه “بی‌احترامی به روحانی معمم” خواند، خبر داد.

به گفته رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، در کلیپ مذکور، یکی از این پسران جوان ضمن “بی‌احترامی به یک روحانی معمم”، زیر گوش وی زده بود.

آمران به معروف و ناهیان.. را چاقو چاقوش می ‌کنند!
چهارشنبه، 17 دی ماه 1399 = 06-01 2021

یک آخوند حکومتی به نام ماندگاری در گفتگو با صداوسیمای اصفهان به خشم و کینه مردم نسبت به مزدوران خامنه ای و پاسدارانش اعتراف کرد و گفت: امروز یک نفر میره وسط میدون امر معروف و نهی از منکر می‌کند چاقو چاقوش می‌کنند، بقیه نمی‌آیند دفاع کنند، می‌خواهند فیلم بگیرن، بترسید از این وضعیت…

وی گفت: کسی که امام جمعه کازرون را به شهادت رساند خودش وسط میدان گفت ای مردم عامل بدبختی‌تان را کشتم. داد زدها یعنی این‌قدر ذهن او را چیز کردند که اگر یک امام جمعه کشتی یک آخوند کشتی یک نفر را زدی نابود کردی عامل بدبختی مردم را کشتی ها…

د.منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.