جازدن عکس دختربچه روسی بجای فرشته ۳ ساله غزه!

0


جازدن عکس دختربچه روسی بجای فرشته ۳ ساله غزه!

کیهان خامنه ای در تازه ترین اقدام در کارگاه شهید سازی جمهوری اسلامی، با انتشار تصویر یک دختربجه روسی آن را به عنوان شهید فلسطینی (فرشته ۳ ساله غزه) به خورد خوانندگان خود داده است! (عکس زیر)

این منبع حکومتی نوشت: فرشته ۳ ساله غزه در آغوش مادر و همراه تمام اعضای خانواده به شهادت رسید. آغوش مادر بهترین پناهگاه برای کودکان است چه زمانی که بخواهند بخوابند و چه زمانی که به سمت آسمان پرواز کنند و از این جهان پر بکشند. حکایت کودکان فلسطین این روزها همین است. شب با لالایی مادر به خواب می‌روند و صبح جنازه آنها در آغوش مادر پیدا می‌شود. جنگنده‌های صهیونیستی خواب را از چشمان کودکان بی‌گناه غزه ربوده‌اند. نه تنها کودکان غزه بلکه کودکان در یمن، افغانستان و خیلی دیگر از کشورها نیز با آرامش به خواب نمی‌روند. “فرشته سه ساله غزه پر کشید”…این عبارتی بود که در شبکه‌های اجتماعی به سرعت ترند شد. «ملاک الطنانی»، دختر سه ساله اهل غزه، بامداد دیروز درحالی که در آغوش مادرش خوابیده بود، همراه با تمام اعضای خانواده‌اش در بمباران رژیم صهیونیستی به شهادت رسید…

با این حال مشخص شده این تصویر مربوط به یک کودک روس است که بیش از ۲ سال پیش در صفحه اینستاگرام مادرش منتشر شده و حالا تصویر این مادر با بطری ویسکی و کنایه‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی به کیهان خامنه ای برای شهید سازی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود!


ایران پرس نیوز

ایران پرس نیوز

ایران پرس نیوز



منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.