سیلی سنگین میاید شماها را با خودش می‌برد!

0


احمدی‌نژاد: سیلی سنگین میاید شماها را با خودش می‌برد!

‌احمدی‌نژاد امروز در شهرستان آستانه اشرفیه در جمع گروهی از حامیانش سخنرانی کرد و گفت: خیال می‌کنند من با این چیزها جا می‌زنم و کنار می‌روم! از نقشه‌های پشت پرده خبر دارم و در آینده افشا خواهم کرد که چه کسانی با چه کسانی قرار گذاشته اند و می خواهند چه بلاهایی سر ملت بیاورند.

وی گفت: ما رفتیم وزارت کشور ثبت نام کردیم، آنجا من چند کلمه صحبت کردم. گفتم اگر این بار هم مرا کنار بگذارید، دیگر رای نمی دهم. حالا شروع کردند چه حرف هایی می زنند! هر چه از دهانشان بیرون می آید به من می گویند. مثلا احمدی نژاد ضد انقلاب است!

من فقط گفتم اگر رد صلاحیت کنید، شرکت نمی کنم. کجای این حرف عجیب است!؟ می گویند اگر مردم هم شرکت نکنند، برای ما مهم نیست، الله اکبر! ..این حرف، خیلی جدید بود؛ می گویند اگر مردم هم شرکت نکنند، تاثیری در کار ما ندارد، عجب! می دانید این حرف یعنی چه؟

می گویند اگر اعتراض کردید که ضد انقلابید. اگر اعتراض نکردید، رای هم ندادید، اصلا مهم نیست، رای ندهید! می گویند اگر ملت نیامدند هم نیامدند، ما کار خودمان را می کنیم!؟ این روحیه از کجا پیدا شده است!؟ این غیر از طاغوت است!؟

احمدی‌نژاد گفت: قبلا هم گفتم به شما هشدار می دهم، دارد سیل می آید، سیلی سنگین، می آید شماها را با خودش می برد. من مانند آن بچه چوپانی هستم که بالای تپه ایستاده و می بیند که سیل دارد می آید و به شما خبر آن را می دهد… این ها متوجه نیستند!

وی افزود: این حرف امام است. اگر برای ملت کار نکنید، رضایت ملت را جلب نکنید، عدالت را پیاده نکنید، حق ملت را به آنها ندهید، آن تعهداتی که دادید، انجام ندهید، یکدفعه 22 بهمن دیگری از آن طرف شکل می گیرد!منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.