فحاشی به مسئولان نظام در میدان انقلاب

0


فیلم؛ صداوسیما: فحاشی به مسئولان نظام در میدان انقلاب

امروز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه یک هموطن به جان آمده در میدان انقلاب تهران با سردادن فحش های رکیک به خامنه ای خودروی خود را آتش زده و فریاد کشید تا کی میخواهید زیر بار ظلم بروید…(فیلم زیر)

گزارش صداوسیما: فردی که خودروی خود را در میدان انقلاب آتش زد متواری ش. مالک خودرو نیسان آبی رنگ که عصر امروز در میدان انقلاب اقدام به آتش زدن خوردو خود کرده بود متواری شد. یک منبع آگاه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار صدا و سیما گفت: ساعت 16 امروز مالک خودروی نیسان آبی رنگ به همراه دو فرزند و همسرش در میدان انقلاب اقدام به فحاشی به مسئولان نظام می کند و در همان موقع اقدام به آتش زدن خودروی خود می کند بعد از آنکه مطلع می شود ماموران پلیس در راه هستند محل را به همراه خانواده ترک می کند. پلاک این خودرو مربوط به شهرستان ملارد است که 20 روز پیش نیز همین فرد در میدان انقلاب اقدام به فحاشی به مسئولان نظام کرده بود.

کرونا فعلا مانع از شورش‌ها شده است
چهارشنبه، 18 فروردین ماه 1400 = 07-04 2021

احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به انباشت مطالبات مردم هشدار داد و گفت: کرونا در حال حاضر مانع شورش تهیدستان است.

وی به روزنامه فرهیختگان گفت: نباید خود را فریب دهیم، در طول ۴۰سال گذشته ما هیچ‌گاه از این میزان فعلی پایین‌تر نبوده‌ایم و اکنون در حداقل‌ترین میزان ممکن از نظر اعتماد مردم به حکومت قرار داریم.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: من در آبان‌ماه و پیش از آن اتفاقات عنوان کردم که باید سبد غذا و بهداشت به مردم بدهید و این نیازها را تضمین کنید، و اگر نکنید باید منتظر شورش تهیدستان باشید. اکنون هم می‌گویم خطر بیشتر است، ولی کرونا در حال حاضر مانع است.


www.youtube.com/watch?v=k15Ak6CR6FQ

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید.
برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.


DOWNLOADمنبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.