نمایش انتخابات؛ فقط کسانی حق اعتراض دارند که رأی بدهند!

0


نمایش انتخابات؛ فقط کسانی حق اعتراض دارند که رأی بدهند!

یکی از شقوق کاری من این است که از بروز نارضایتی جلوگیری کنم

ایلنا نوشت: سرتیپ دوم ایرج شاهوردی رئیس سابق حفاظت اطلاعات نیروی زمینی (پاسدار در لباس ارتشی) جمعه گذشته با حضور در وزارت کشور برای کاندیداتوری در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد. به همین علت و با هدف تشریح دیدگاه‌ها و نظراتش گفت‌وگویی با او داشتیم.

سئوال: شما می‌گویید نماینده‌های مجلس نماینده‌های مردم هستند که وارد عرصه شدند. الآن اعتقادی که وجود دارد و گفته می‌شود این است که نماینده‌ای که با شش هزار یا بیست هزار رأی وارد مجلس شده نمی‌تواند نماینده مردم یک شهر باشد.

پاسخ: کسانی که در انتخابات رأی ندادند، حق اعتراض هم ندارند. ملتی حق اعتراض دارد که رأی بدهد. همگی باید مشارکت کنند و نماینده مجلس و رئیس جمهور خود را خودشان انتخاب کنند و در این صورت حق اعتراض دارند؛ کسی که رأی نداده حق اعتراض هم ندارد و وقتی وظیفه خود را انجام نمی‌دهند نباید انتظاری داشته باشند….

وی در مورد مشکلات معیشتی مردم هم گفت: وقتی می خواهند تکلیف مرغ را روشن کنند ۱۰ جلسه در هیات دولت می‌گذارند و صدای شکستن تخم مرغ بیرون می‌آید. و وقتی هم که به سراغ تخم‌مرغ می‌روند و ۱۰ جلسه برای تخم مرغ می‌گذارند، آخرش صدای مرغ در‌می‌آید….منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.