0

اتهام کمک داور به باشگاه ذوب‌آهن؛ به من سوءقصد شد

بازدید 35


«مرتضی شهریاری» کمک داور دیدار ذوب‌آهن و تراکتور مدعی شده است که واژگون شدن خودروی او بعد از این بازی و در نزدیکی تهران، به عوامل غیرطبیعی ربط داشته است.

کمک داور این مسابقه در جریان بازی، گل ذوب‌آهن را آفساید تشخیص داد و مدعی است افرادی منتسب به باشگاه ذوب‌آهن، قصد آسیب‌رساندن یا به قتل رساندن او را داشتند.

خبرگزاری تسنیم، صحبت‌های مرتضی شهریاری را شبیه به «فیلم‌های سینمایی جنایی» توصیف کرده است.

کمک داور این بازی «مرتضی هوشنگی» سرپرست باشگاه ذوب‌آهن را به عنوان فردی که او را تهدید کرده بود معرفی کرد و با نام بردن از او گفته است که صبح فردای بازی، آقای هوشنگی با حضور در هتل با صدای بلند از «الفاظ تهدیدآمیز» و «توهین‌آمیز» علیه او استفاده کرده بود.

«مهدی رمضانی» مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن اتهامات آقای شهریاری کمک داور بازی این تیم مقابل تراکتور را «واهی» خواند و خبر از شکایت رسمی باشگاه اصفهانی به مراجع قضایی داد.

یک روز پیش از اتهام مرتضی شهریاری مبنی بر سوقصد باشگاه ذوب‌آهن به او، هیات مدیره این باشگاه در بیانیه‌ای رسمی، نسبت به اتفاقات داور در مسابقه با تراکتور اظهار گلایه و شکایت کرده بودند. در بخشی از این بیانیه آمده است: «امید به اصلاح داوری سرابی فریبنده و واهی بیش نبود.»

 Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :