0

ایران؛ حتی اگرهم بخواهند دیگر نمی‌توانند تحمل کنند

تصویر پیدا نشد !
بازدید 14


ایران؛ حتی اگرهم بخواهند دیگر نمی‌توانند تحمل کنند

آخوند موسوی لارگانی عضو مجلس ولایت امروز گفت: تحمل مردم زیر بار تورم فزاینده، تمام شده است حتی اگر هم بخواهند دیگر نمی‌توانند تحمل کنند.

صدای مستاجران زیر بار سنگین افزایش اجاره‌بها بلند است. شان و منزلت بازنشستگان بالاتر از آن است که با تصمیمات نسنجیده یک وزیر ناپخته، آنان را راهی کف خیابان کنیم.

مطالبات به‌حق معلمان، کاهش قدرت خرید مردم، یکه‌تازی باندها و… دست به دست هم داده و اقتصاد کشور را در شرایط خطیری قرار داده است.

بدون تعارف از بخش مسکن سؤال کنید چه معنایی می‌دهد که بانک مالک واحدهای مسکونی باشد؟ چرا در این خصوص اقدام مؤثری انجام نمی‌شود؟ منافع چه کسانی در کار است؟ سرچشمه فساد اینجاست آن را بخشکانید.

وی افزود: این روزها شاهد تجمعات اعتراضی از جانب اصناف هستیم که در شرایط رکود تورمی با افزایش مالیات روبه‌رو شده‌اند. نگذارید بنا به دست بدخواهان بیفتد. اصناف و بازاریان قلب تجارت و اقتصاد کشور هستند خدای ناکرده اگر از کار بیفتند تمام چرخه اقتصاد کشور فلج می‌شود…

وی گفت: این روزها فضای مجازی که در اختیار بدخواهان است مملو از تحریک و ایجاد آشوب در کشور است هر مقامی نالایق و ناتوان است بدون درنگ برکنارش کنید. برخی اعضای تیم اقتصادی دولت از تجربه، توان و تخصص کافی برخوردار نیستند….Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :