0

تماشاگران مرد و زن عراقی، فردا در ورزشگاه آزادی

بازدید 34<![CDATA[12 ساعت،59 دقیقه

استان‌وایر – خبرگزاری «شفق نیوز» عراق خبر داده است که فدراسیون فوتبال ایران با حضور هواداران تیم ملی عراق در ورزشگاه آزادی موافقت کرده است.

طبق ادعای این رسانه عراقی، مجوز حضور ۱۰ درصد از گنجایش ورزشگاه آزادی، برای حضور هواداران زن و مرد عراقی که مایل هستند تیم ملی کشورشان را مقابل ایران در تهران همراهی و تشویق کنند، صادر شد.

«مهدی الکرخی» رئیس کانون هواداران فوتبال عراق به شفق نیوز عراق گفته است که تلاش‌های سفیر عراق در تهران، باعث دست‌یابی به مجوز شده است.

پیش از این قرار بود ۱۰ هزار تماشاگر ایرانی که ۲ هزار نفر از آنان را زنان تماشاگر ایرانی تشکیل می‌دادند، مجوز حضور در ورزشگاه آزادی را به دست آورند. اما تا ظهر امروز (چهارشنبه) فدراسیون فوتبال ایران و وزارت ورزش و جوانان، موضع قطعی در قبال این موضوع نگرفته‌اند.

طی روزهای گذشته، فشار تندروهای حکومتی و برخی از روحانیون حوزه علمیه قم، برای راه ندادن زنان به ورزشگاه آزادی افزایش یافته است.

تیم‌های ملی ایران و عراق، فردا (پنج‌شنبه) از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی تهران مقابل هم قرار می‌گیرند. تیم ملی ایران در صورت پیروزی در این مسابقه، به صورت مستقیم راهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد شد. عراق برای زنده نگه داشتن امیدهای خود، نیاز مبرم به پیروزی در این مسابقه دارد.

ایران حالا به حضور تماشاگران عراقی در آزادی موافقت کرده است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :