0

روزنه rowzane | » برومند نجفی در یک قدمی مرگ

تصویر پیدا نشد !
بازدید 34


رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه، صدور رأی اعدام برای برومند نجفی، محیط‌بان را رأی “درست و علمی” خوانده.

برومند نجفی متهم است که در حین انجام وظیفه محیط بانی فردی را کشته است که گفته می شود شکارچی غیر مجاز بوده است. موضوعی که مورد مناقشه است.

طبعا نباید این اتفاق ناگوارمی افتاد. می شد از بروز آن جلوگیری کرد. برای مرگ آن جوان ۲۳ساله متاسفیم و با خانواده اش ابراز همدردی می کنیم. ولی بر خلاف رای بیدادگاه، قتل عمدی در کار نبوده است. محاکمه عادلانه در جمهوری اسلامی معنایی ندارد. این را همه می دانیم. همکاران برومند نجفی می گویند که وی آزارش به مورچه ای هم نمی رسید. سالها با وسواس تمام از حیات موجودات زنده حفاظت کرده است. اما حالا حیات خودش در معرض خطر قرار دارد.

آز انجایی که او طبق قوانین قصاص ضد انسانی جمهوری اسلامی به اعدام محکوم شده است، عده ای می گویند باید برای نجاتش به خانواده مقتول متوسل شد. ما به خانواده مقتول و همه شما مردم متوسل می شویم. از خانواده مقتول می خواهیم از اعدام برومند بگذرند و ماشه را به روی قوانین قصاص بکشند. اعدام برومند نجفی اعدام یک فرد نیست. اعدام زندگی است. قتل را با قتل جواب نمی دهند. این قانون ضدانسانیجمهوری اسلامی است. رای ما “نه به اعدام” و “آری به زندگی” است. رای ما سرنگونی رژیم اعدام است!

مندرج در ژورنال شماره ۱۸Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :