0

شعار علیه خامنه‌ای از صداوسیما؛ جلوی خروج را گرفتند

بازدید 64


شعار علیه خامنه‌ای از صداوسیما؛ جلوی خروج را گرفتند

عصر امروز برخی شبکه‌های رادیو و تلویزیونی در صداوسیما، برای لحظاتی هک شدند و شعارهايی در حمایت از رهبران سازمان مجاهدین خلق و همچنین شعار مرگ بر خامنه‌ای پخش گردید.

به گزارش ایسنا، مسئولان فنی سازمان صداوسیما می‌گویند احتمالاً سِرور هدف حمله هکری قرار گرفته‌ است و معاون توسعه‌وفناوری صداوسیما، نیز این حمله را کار فوق‌العاده پیچیده‌ای عنوان کرده است.

وی گفت: به احتمال خیلی زیاد کسانی که صاحب تکنولوژی هستند می‌توانند از بک دورها و امکاناتی که خودشان روی سیستم‌ها در نظر گرفتند بهره‌برداری کنند و بتوانند به زیرساختها صدمه بزنند.

اما خبرگزاری مهر در این مورد نوشت که با توجه به بسته بودن سیستم‌های رایانه‌ای پخش، احتمال حمله هکری بسیار پایین است، چرا که این سیستم‌ها امکان دسترسی از طریق اینترنت را ندارند.

این منبع به نقل از یک کارشناس مطلع گفته که احتمال می‌رود کدهای مخرب از طریق عامل انسانی به این سیستم‌ها وارد شده باشند.

خبرگزاری ایرنا هم نوشت: در اقدامی عجیب شبکه یک عصر امروز تصویری پخش کرد که گفته می شود خرابکاری است. در شبکه رادیویی آوا هم شعارهای هنجارشکن شنیده شد. منتظر توضیحات مسئولان صدا و سیما نسبت به این اتفاق زشت و هتک حرمت هستیم.

در این میان یک منبع از درون صداوسیما گفته: در ساعت۳ بعدازظهر کلیپ منافقین به ناگهان بر روی ۱۳تلویزیون و ۱۲رادیو ظاهر شد و ما را غافلگیر کرد. حراست صدا و سیما کلیه ورود و خروج محل را بسنه و جلوی ورود و خروج کارمندان را گرفته است.Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :