0

مهدی طارمی سرانجام به ایران رسید، اما بعید است بازی کند

بازدید 35<![CDATA[13 ساعت،56 دقیقه

استان‌وایر- «مهدی طارمی» مهاجم تیم ملی ایران که طی ۷۲ ساعت گذشته به دلیل شرایط جوی نامساعد کشور ترکیه، در این کشور گرفتار شده بود، سرانجام ساعت ۴ بامداد امروز (پنج‌شنبه) به تهران رسید.

مهدی طارمی، مهاجم ایرانی تیم «پورتو» برای حضور در اردوی تیم ملی فوتبال ایران، دوشنبه عازم ترکیه شد تا از فرودگاه استانبول به سمت تهران پرواز کند اما خلبان هواپیما به دلیل وضعیت نامساعد جوی، تغییر مسیر داد و در شهر «دالامان» ترکیه فرود آمد؛ شهری که فاصله زمینی‌ آن با استانبول بیش از هشت ساعت در شرایط مساعد جوی است.

به دلیل شرایط بد جوی، تمامی پروازهای داخلی ترکیه لغو شدند. مهدی طارمی در تلاش بود خود را از مسیر زمینی به استانبول یا مرز ایران برساند اما موفق نشد.

«مجتبی خورشیدی» سرپرست تیم ملی فوتبال ایران دیروز (چهارشنبه) از تلاش فدراسیون فوتبال برای پرواز یک هواپیمای اختصاصی از تهران به شهر دالامان، برای رساندن مهدی طارمی به ایران و البته مخالفت دولت ترکیه خبر داده بود.

ترکیه گفته بود که قادر نیست حجم بیشتری از هواپیماهایی که برای بازگرداندن مسافران به کشورشان به آسمان این کشور می‌آیند را پذیرا باشد.

با این حال مهدی طارمی امروز صبح سرانجام به تهران رسید و مستقیم به قرنطینه تیم ملی فوتبال ایران رفت و تست کرونا داد.

تا زمانی که تست کرونا مهدی طارمی به صورت رسمی اعلام نشود، او حق ترک قرنطینه را نخواهد داشت و با توجه به زمان اندک باقی‌مانده تا دیدار ایران و عراق، بعید به نظر می‌رسد که تیم ملی ایران امروز این مهاجم را در اختیار داشته باشد.

«سردار آزمون» و «مهدی قائدی» دو مهاجم دیگر تیم ملی ایران به دلیل مثبت شدن تست کرونا، دیدار با عراق را از دست دادند و در حقیقت تیم ملی ایران امروز با معضل مهره‌های کلیدی‌اش در خط حمله مواجه خواهد بود.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :