0

پلیس امنیت تهران به ویدیوی بازداشت خشن یک زن واکنش نشان داد

بازدید 9<![CDATA[10 ساعت،3 دقیقه

استان‌وایرـ رییس پلیس امنیت تهران نسبت به انتشار ویدیوی برخورد بسیار خشن پلیس حین بازداشت یک زن در تهران واکنش نشان داده و گفته است که با ماموران خاطی برخورد انضباطی شده است.

روز چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰، ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود که در آن دو مامور پلیس که یکی از آن‌ها زن بود زنی را به زور وارد یک ون پلیس کردند، به طوری که سر او بدنه خودرو برخورد کرد.

«پیام کاویانی» ضمن صحه گذاشتن بر این ویدیو که مکان و زمان آن مشخص نیست، به رسانه‌های ایران گفته است که پلیس امنیت تهران، «برخوردهای خارج از ضوابط را نمی‌پذیرد»، گفته است که «در این مأموریت برخورد نامناسب و خارج از ضوابط ماموران قابل قبول نیست.»

این مقام پلیس امنیت تهران درباره سرنوشت زنی که با خشونت بازداشت شده، توضیحاتی ارائه نکرده است.

 در سال‌های گذشته، شهروندان بسیاری ویدیوهای برخوردهای خشونت‌آمیز پلیس و گشت ارشاد با زنان را منتشر کرده‌اند که برخی از آن‌ها خبرساز شده‌اند.

با این‌حال، این برخوردهای خشن همچنان ادامه دارد و زنان همه روزه توسط نیروهای پلیس، گشت ارشاد و نیروهای لباس شخصی، تحت عنوان امر به معروف و نهی از منکر مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>Source link

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :